Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Чергова частина

Дільничний інспектор розкрив крадіжку “за гарячими слідами”

До дільничного інспектора міліції райвідділу, звернулася жителька села Богдан. Жінка повідомила, що з її підсобного приміщення хтось вкрав бензопилу.
Дільничний інспектор міліції викликав слідчо-оперативну групу, а тим часом почав самостійно розслідувати злочин. Офіцер, добре володіючи інформацією про місцевих жителів, спочатку почав перевіряти громадян, схильних до вчинення правопорушень. Протягом двох годин він встановив особу крадія. Злодієм виявився брат заявниці, який неодноразово притягувався до відповідальності за аналогічні злочини.
Підозрюваного затримали в сусідньому селі, коли він направлявся до автобусної зупинки. Чоловік зізнався у скоєному та розповів, що вкрадену бензопилу продав за 250 гривень, а щоб уникнути покарання, мав намір виїхати за межі області.
Як повідомив начальник райвідділу міліції Людвіг Файт, слідче відділення розпочало кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років.

Раніше судимий обікрав бармена

У Верхньому Водяному, що на Рахівщині, до дільничного інспектора міліції за допомогою звернулася місцева мешканка, у якої вкрали на роботі (жінка працює  барменом місцевого кафе) 10 000 гривень.

Правоохоронці протягом доби встановили особу крадія. 26-річний молодик, який, неодноразово, притягувався до відповідальності (крадіжки, грабіж, розбій) бачив, як бармен кафе отримані від продажу гроші складає у сумочку. Злодій скориставшись відсутністю продавця, підійшов до барної стійки, вийняв з сумки гаманець і покинув заклад.

Як повідомив очільник Рахівського райвідділу міліції Людвіг Файт, дану подію внесено  до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України. Караються такі дії арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.. Стосовно підозрюваного обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Зтримали жінку, яка крала будівельні матеріали

30- річна жінка внадилася накрасти будівельних матеріалів з території приватного підприємства на суму близько 3 000 гривень.

До дільничного інспектора міліції за допомогою звернувся приватний підприємець з Великого Бичкова. Чоловік повідомив, що з прилеглої до його магазину території хтось вкрав будівельні матеріали.

Щоб встановити особу зловмисника, правоохоронці опитали місцевих мешканців. В результаті проведених заходів селищний «шериф», встановив особу крадія. Виявилася, що крадіжку вчинила 30-річна місцева мешканка, яка в минулому вже двічі притягувалася до відповідальності за аналогічні злочини.

- За фактом крадіжки, слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, на зловмисницю чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років – повідомив т. в. о. начальника райвідділу міліції Людвіг Файт.

Олеся Чайковська, РВ УМВС.