Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

У РБК діє виставка-продаж «У світі каменю»

камені1

У «Світлиці народних талантів» ра­йонного Будинку культури діє виставка-продаж «У світі каменю».

Тут можна не лише знайти свій камінь, а й підібрати оригінальний подарунок, дізнатися лікувальні властивості виробів з каміння, побачити і придбати намиста, сережки, персні, кулони та інші вироби з самоцвітів.
Сама виставка напівдорогоцінних каменів – з Черкас, але представляє експозицію цілою Україною. Побувала вже в закарпатських Хусті, Мукачеві та Берегові, в Рахові відкрилася вперше і триватиме до 22 липня.
Експонатів нараховується біль­ше сотні. Побачити можна як великі необроблені породи каменів, так готові статуетки і вироби з них. Представлені також картини з бурштину, нефритові подушки та різноманіття прикрас з перлів, бірюзи, оніксу, малахіту, аметисту, янтарю та ін.
Як зазначають продавці, від­відали виставку-продаж вже багато людей. Більшість вибирає напів­дорогоцінні камені за гороскопом, хтось просто купує те, що сподобалося. Але, зауважують, що кожен камінь має певні властивості: одні відповідають за здоров’я, інші вбирають негативну енергетику, деякі притягують багатство…
Загалом, подивитись є на що, а головне – кожен зможе знайти і придбати щось для себе, бо ціни на продукцію – «демократичні».