Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

У Рахові відбулися змагання зі спортивних бальних танців

DSC_0555

Минулої суботи, на сцені районного Будинку культури, відбулися традиційні Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців і хореографічний фестиваль «Кубок Рахова-2017». Проходила танцювальна подія за сприяння та підтримки народного депутата України Василя Петьовки, а організував захід суддя міжнародної категорії, керівник клубу «Фаворит» Валерій Рябчук.
Подібні змагання у місті відбуваються вдруге, та на відміну минулорічних танцювальних баталій цьогорічні виявилися масштабнішими. Їхніми учасниками стали 16-ть клубів з різних куточків країни. Весь день у три етапи здібності юних танцюристів оцінювали судді з Хмельницького, Рахова і Львова.
На початку хореографічної події всіх присутніх привітав міський голова Віктор Медвідь. Після цього організатори вручили подяки тим, хто допоміг влаштувати дійство. Як тільки урочиста частина завершилася, сцена просто «запалахкотіла» від різнобарвних костюмів та різновидів танцю. Змагались учасники сольно, дуетами і парами. Виконували граційний та пластичний вальс та танго, запальні румбу і ча-ча-ча, драйвовий джайв та квікстеп. Вправно виводили кожен рух, демонстрували до автоматизму відточені підтримки та па. Додавали кожному виступові краси ошатні костюми. З метеликами і у смокінгах красувалися хлопці, найрізноманітніші сукні й зачіски мали дівчата. Справжньою феєрією виявились постановки танцювальних колективів третьої частини змагань-фестивалю. Бо, окрім спортивно-бальних танців, виконання яких тривало впродовж двох попередніх частин, на заключному концерті колективи демонстрували постановки сучасних танків. Дивували глядачів гімнастичними номерами, емоційним контемпом та запальною циганочкою.
Загалом, протягом конкурсного дня подивитись було на що, а окрім подарованих рахів’янам чудових виступів танцівники ще й вибороли чимало відзнак – кубків, медалів та грамот від організаторів. З гарного боку показали себе і юні рахів’яни, виборовши 10-ть перших місць у різних категоріях, сім срібних медалей та дев’ять бронзових нагород. Серед кращих – Макарій Рябчук, Дарина Брехлічук, Вікторія Ганиш, Едіта Сабов, Ярослав Грегорчак, Ліна Закурена, Владислав Книш, Діана Тулик, Василь Волічак, Вікторія Шітів, Микола Думен, Тетяна Штогрин і Мартон Репарук. А з виконавців сольних номерів – Вікторія Сливка, Валентина Мажура, Уляна Обшитош, Оксана Годван, Аріадна Лепетчук та Марія Гайдош.
Андріана ЛЕЛЕ.

DSC_0074 DSC_0086 DSC_0117 DSC_0125