Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

У мережі з’явився трейлер фільму «Гіркий урожай»

Цього року на широкі екрани вийде повнометражна стрічка про сталінські репресії та Голодомор в Україні.

Фільм «Гіркий урожай» був презентований на фестивалі American Film Market ще в листопаді минулого року, а вже у січні 2016 буде доступна канадському глядачеві.

HirkyVrozhay

Канадський режисер українського походження Джорж Менделюк заявляє, що його родина сама була змушена тікати з радянської України у часи Другої Світової. Він вважає, що зараз як ніколи варто говорити про такі сторінки історії щоб вона не повторилася. «Як і багато українців, мої батьки пережили неймовірні страждання. Сьогодні, напевно, немає жодного українця, який би не знав про репресії, страти, депортації та голод. Враховуючи важливість того, що сталося, і те, що за межами України мало хто знає про ці події, цю історію геноциду необхідно показати. Це важливо сьогодні» – зазначає режисер.

88063_small

Зйомки фільму на теренах України проходили за президенства Віктора Януковича і тому, усі новини, тематика та інше про стрічку трималося у секреті, а за два дні після втечі «президента» зйомки завершилися. Сам режисер чудово володіє чотирьома мовами серед яких і українська також, він є і сценаристом фільму разом з Річардом Бачинським-Гувер.

340286

Останній, є нащадок козацького роду й ідею написати цю історію виношував у своїй голові цілих 10-ть років. За ці роки він працював в Україні над сценарієм та досліджував і вивчав свідчення та документи того періоду. Тому, не дивно, що головний герой стрічки Юрій (Макс Айронс) є також з козацького роду. Сам сюжет, розповідає про молодого хлопчину який, намагається жити по законах Божих та людських і «заробити» повагу батька з дідом, та завоювати серце красуні Наталки (Саманта Баркс). Однак, з приходом більшовиків усе змінюється та перетворюється на пекло на землі. Голод, репресії, вбивства та смерть накриває односільчан Юрія та Україну чому, він намагається протистояти заради свободи, незалежності і любові.