Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

У Костилівці побудували дитяче містечко

Веселка 3 костилівка 1

27 серпня у Костилівці урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик «Веселка». На свято зібралося багато маленьких мешканців села та їхніх батьків, сільський голова Інна Савляк, керівники установ, представники духовенства, а також почесні гості: голова райдерж­адміністрації Павло Басараба та представник спонсора проекту – групи енергетичних компаній «РЕНЕР», депутат районної ради Юрій Сас.
Дитячий ігровий май­данчик­ «Веселка» обладнаний сучасними­ ігровими елементами від­починку та розвитку: тут­ встановлено­ різ­номанітні гойдалки, гірки, ка­русель, пісо­чниця, ігрове містечко з баштами для активних ігор. Як зазначив керівник району Павло Басараба, це справді знакова подія для села, ігровий майданчик такого рівня став одним з найбільших проектів у селі за роки незалежності України.
З нагоди відкриття містечка у селі організували цікаве святкове дійство для дітей. Гостей розважали творчі колективи, з імпровізованої сцени звучали дитячі вірші та тематична музика, а родзинкою програми став виступ місцевого дуету «Потап і Настя».
Також яскраві враження подарувала малюкам й робота аніматора: цікаві ігри, розваги та розіграші стали окрасою свята і подарували багато посмішок на світлих дитячих обличчях.
Окрім того, усі учасники заходу отримали солодкі подарунки. Павло Басараба, Інна Савляк та Юрій Сас разом з дітлахами під оплески глядачів перерізали символічну стрічку, а представники духовенства освятили майданчик.
«Сьогодні у рамках співпраці з громадою села Костилівка реа­лізовано черговий соціальний проект – побудовано сучасний дитячий майданчик для маленьких мешканців села. Прийміть з цієї нагоди щирі вітання від колективу групи «РЕНЕР» та особисто від генерального директора Сергія Васильовича Ковача. Сподіваємося цей майданчик стане окрасою села та довго служитиме його мешканцям», – сказав керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю групи «РЕНЕР» Юрій САС.
Відзначають важливість цієї доброї справи і в Костилівській сільській раді. «Надзвичайно приємно, що спільними зусиллями нам вдалося завершити важливу роботу. Дитячий майданчик стане чудовим місцем для нових знайомств, фізичного та розумового розвитку наших діток, проведення у селі дитячих свят. Щиро дякую усім мешканцям села та, звісно, представникам групи «РЕНЕР», які доклали зусиль до доброї справи», – резюмує сільський голова Інна Савляк.
Слова вдячності лунали з вуст щасливих батьків і радісних дітей. Реалізація проекту є яскравим прикладом плідної співпраці між громадою села та інвестором.
(Наш кор.)