Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

У Білій Церкві в День Незалежності відкрили газогін

1-25-86 3-76

24 серпня у Білій Церкві урочисто відкрили нову гілку газопроводу, яка постачатиме довколишнім селам газ власного видобутку. Новий  газопровід протягнули від селища Солотвино Тячівського району. Фінансування й виконання необхідних робіт (понад 5,6 мільйонів гривень) узяло на себе ПАТ «Укргазвидобування».

На околиці Б.Церкви газовики відкрили свердловину №15 із дебітом понад 50 тисяч кубометрів газу на добу. Розмови про необхідність газифікації сусідніх населених пунктів розпочалися кілька років тому, але велися на рівні створення робочих груп і рекомендацій. І лишеза наполягання Геннадія Москаля минулого року газовики почали прокладати газопровід від Б.Церкви до Солотвина й відноили тут газопостачання, яке діяло ще в часи СРСР.

У січні ц. р. побудований газопровід запустили. Зараз видобутий газ подається до двох дев’типоверхівок та чотирьох п’ятиповерхівок Солотвина, таким чином селище повністю газифіковане. Після цього газовики протягнули газопровід у зворотному напрямку до Б.Церкви. Наступний етап – розбудова облгазом мережі сільськими вулицями, аби отримала змогла підключитися кожна родина, яка захоче користуватися природним газом.

Участь у церемонії відкриття взяли: Геннадій Москаль, директор  «Львівгазвидобування» Олександр Сендега, голова райдержадміністрації Павло Басараба та інші офіційні особи й місцеві мешканці.

Діаметр відкритого газопроводу – 220 міліметрів, що дасть можливість продовжити його від Білої Церкви до Великого Бичкова.