Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Учні 9-11 класів можуть подавати документи на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Районний відділ Головного управ­ління державної міграційної служби України в Закарпатській області повідомляє та запрошує учнів 9-11 класів навчальних закладів для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки.
Наразі кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.
Громадянам України віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі ID-картки видається строком на 4 роки, а громадянам України, яким виповнилося 18 років – на 10 років.
Для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки особі, яка досягла 14-річного віку, необхідно разом з батьками звернутися до район­ного відділу міграційної служби, який знаходиться за адресою: м. Рахів, вул. Шевченка, 7 та подати такі документи: свідоцтво про народження; паспорти батьків; ідентифікаційний код (або повідомлення про відмову від нього); довідку про реєстрацію місця проживання.
Вперше послуга надається виключно за місцем реєстрації. Надалі змінити паспорт можна буде в будь-якому куточку України. Паспорт громадянина України вида­ється безкоштовно громадянам, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше.
За повідомленням районного відділу ГУДМС­­ ­України в Закарпатській області.