Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Уродженка Рахова Ольга МУХІНА очолила Львівський театр ім. Лесі Українки

Мухіна

Молода і амбітна Ольга Пужаковcька (Мухіна) 4 вересня взяла участь у конкурсі на посаду художнього керівника-директора львівського театру, й поміж п’яти претендентів отримала цю посаду.
Культуролог за освіт­ою, вона має чималий досвід роботи у різних проектах як «Драма.UA», «Мапи страху/Мапи ідентичності», «Форум видавців» та інших. З 2012-го року є менеджером проектів ЛММГО «Мистецька майстерня «Драбина»», з березня до червня 2017 року – головний адміністратор театру ім. Лесі Українки, працювала головною спеціалісткою відділу культури по охороні об’єктів культурної спадщини Рахівської райдержадміністрації.
На початку виступу зізналася, що з першого дня роботи в театрі у неї з’явилася мрія зробити це місце прекрасним та потужним сучасним театром. І, знаючи ресурси закладу, те як він функціонує, та на що здатен його художній колектив впевнена, що успішним, молодіжним і сучасним може стати театр Лесі. Після оприлюднення результатів конкурсної комісії Ольга сказала: «Для мене це виклик, але я усвідомлюю всю відповідальність. Впевнена, що буду доброю керівничкою цього театру. Я володію всіма необхідними знаннями та навичками управління сучасним театром. Поміж тим знаю, що завжди залишатимусь командним гравцем і спільно з колективом творитиму комфортне місце для роботи та творчості».