Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

УКРАЇНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ КОЛЕГАМИ НЕ ДОПУСТИЛИ ПЕРЕМІЩЕННЯ КОНТРАБАНДНИХ СИГАРЕТ

Близько 4-ої години ранку 25 лютого, прикордонний наряд відділу «Ділове» помітив рух осіб через річку Тиса, якою проходить кордон з Румунією. Правоохоронці одразу повідомили про це румунських прикордонників та розпочали оперативно-розшукові заходи зі свого боку. У ході дій, українські прикордонники виявили 8 пакунків з тютюновими виробами. Ще 8 пакунків сигарет виявили прикордонники Румунії.

Наразі тривають заходи зі встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Спробу незаконного переміщення через кордон контрабандного тютюну прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону припинили і 23 лютого. Під час патрулювання гірської ділянки українсько-румунського кордону, прикордонний наряд помітив невідомих, які несли пакунки, замотані у чорні поліетиленові пакети. За 200 метрів від держрубежу, помітивши прикордонників, зловмисники викинули пакунки та вдались до втечі. Контрабандисти планували незаконно переправити до Румунії 4980 пачок тютюнових виробів різних марок.

IMG-a089945036a447ef2e5f1b93bda80b1b-V

Сигарети прикордонники доставили до прикордонного підрозділу та згодом передадуть співробітникам ДФС. Тривають пошуки причетних до правопорушення осіб.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону.