Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Увага! Триває конкурс творів-роздумів, есе “Мій вибір – моє майбутнє!”

Закарпатський обласний центр зайнятості оголосив конкурс творів-роздумів, есе “Мій вибір – моє майбутнє!” серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

До участі запрошують всіх, хто хоче поділитися  думками про майбутню професію, її особливості та місце в сучасному світі.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ.
1. Мова конкурсної роботи: українська.
2. Літературний жанр, в якому має бути виконана робота –твір-роздум (есе)*.
*Есе – (від франц. Essai – спроба, проба, нарис) – невеликий за обсягом прозовий твір, з довільною композицією, що відображає індивідуальні враження і міркування автора з конкретного питання і не претендує на вичерпну відповідь.
3 .Творчі роботи надсилаються на адресу центральної районної бібліотеки rakhivcrb@gmail.com  на 2 сторінки у форматі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, 14-й розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, усі поля 1,5 см. Сторінки формату А -4.
4. Титульна сторінка конкурсної роботи повинна бути оформлена згідно із зразком .
5. У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.
6.  Забороняється запозичення та копіювання інформації з робіт інших виконавців. До конкурсу не допускаються роботи, в яких зустрічається ненормативна лексика, пропагується насильство, релігійна та етнічна ворожнеча, міститься політична складова, пропагуються шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління тощо).

Кожен учасник подає на конкурс одну роботу.
Конкурс проводиться поетапно: I тур (відбірний) – 10 листопада – 10 грудня 2017 року; II тур (фінал)  -до 19 грудня 2017 року.
До фіналу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце в I-му турі. Переможця та призерів фіналу конкурсу, які посіли друге та третє місце, визначає конкурсна комісія обласного етапу конкурсу.

Зразок титульної сторінки

Зразок