Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Сесія райради: позачергова – зарплатна

Депутати районної ради, після вирішення процедурних питань, ознайомилася із відповіддю на звернення народних обранців з Кабінету Міністрів щодо передачі лісових господарств до концесії, з якою їх ознайомив заступник голови районної ради Іван Копич. Надалі виступаючий зачитав лист від ПрАТ «Закарпаттяобленерго», в якому товариство вину за відсутність електроенергії у окремих населених пунктах після буревію 17 вересня перекладає на нереконструйований відрізок лінії 35 кВт у Білині й висловлює сподівання на вирішення цієї проблеми.
Як зазначив голова райдержадміністрації Павло Басараба, працівники електромережі навчилися гарно писати, однак це аж ніяк не відображається на їхніх результатах роботи. Бо навіть через кілька днів після буревію вони не володіють ситуацією щодо кількості пошкоджених опор та ліній електропередач, причинами відсутності електроенергії в окремих населених пунктах, присілках. Звітують, що працюють, але результатів – катма. Люди постійно скаржаться і мають не те вагомі причини. Тому обранцям народу теж варто подумати про змістовну відповідь товариству.
Про головне питання порядку денного сесії – внесеними змінами до районного бюджету, інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Ластовичак. Левову частку коштів спрямували на виплату заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів району, місцевих пожежних частин, потреби освіти культури та іншим.
На пропозицію депутата Андрія Делятинчука другим питанням внесли зміни до районної програми патріотичного виховання, скоригувавши витрати на перевезення юнаків призовного віку до обласного призовного пункту.
В «Різному» в черговий раз наголошувалося на ретельному обстеженні об’єктів усіх форм власності, пошкоджених буревієм 17 вересня, складанні відповідних документів, що гарантуватиме отримання коштів на їхнє відновлення.
Керував роботою сесії голова районної ради Василь Дан.
Михайло ЮРАЩУК.