Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Рахів’яни відзначилися на весняому кросі в Мукачеві

Районна дитячо-юнацька спортивна школа – одна з кращих в області серед бігунів на довгі дистанції. Це в черговий раз підтвердив весняний чемпіонат з легкоатлетичного кросу, який відбувся 1 квітня в Мукачево. Нашу команду представляли 20 юних спортсменів з Богдана і Рахова, які змагалися майже у всіх вікових групах.
Наші вихованці 2004 р. н. і молодші в естафеті 4х1000 м посіли восьме місце. Серед юнаків 2002-2003 р. н. добрі результати продемонстрував Василь Обрецький (тренер Михайло Дем’ян), який на дистанції 2000 м був третім. Юніорів ДЮСШ (1995-99 р. н.) представляли Іван і Микола Молдавчуки. Забіг на дистанції 4000 метрів був нелегким для обох, та все ж Микола зумів вибороти срібло, чим приємно здивував тренера Володимира Катеринюка (Іван фінішував шостим).
На дистанції 3000 м юнаки старшого шкільного віку були представлені аж трьома постійними призерами чемпіонатів області, тому ніхто не сумнівався, що в цій дисципліні ми будемо з медаллю. Та фінішна лінія подарувала нам одразу два призові місця. На останніх метрах виборов бронзу і встановив власний рекорд Микола Кудрявський з Богдана. А окрасою цього забігу стала «важка артилерія» ДЮСШ. Рахів’янин Юрій Шемота, який не вперше виборює звання чемпіона області, зі стар­ту вирвався вперед, задавши високий темп іншим учасникам забігу. Всередині дистанції його намагався наздогнати один із суперників. Те, що він на деякий час випередив нашого спортсмена, той використав, аби сховатися за його спиною від вітру і нормалізувати дихання. А на останніх 500 метрах показав, що таке справжня і технічно правильна розв’язка – фінішував з майже 30-метровим відривом від найближчого переслідувача. І судді, і ветерани звернули увагу на фізичний, технічний і тактичний рівень нашого спортсмена. Тож обласні тренери взяли вихованця Володимира Катеринюка на замітку, для підготовки на рівні України.
Серед восьми спортивних шкіл, представлених на змаганнях (більше 180 учасників) районна ДЮСШ виборола друге загальнокомандне місце, поступившись лише мукачівцям.
Дирекція закладу дякує за організацію змагань, фінан­сування та перевезення спорт­сменів начальнику відділу осві­ти, молоді та спорту РДА О. І. Севч.