Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Радослав Сікорський підтримав скасування візового режиму

Радослав Сікорський - відміна візового режиму для України
Європа готова відкрити двері для українців, а скасування візового режиму стане підтвердженням намірів. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Нагадаємо, Парламент України ухвалив чотири закони, які завершують перший етап дій щодо лібералізації візового руху з Європейським Союзом. Олександр Турчинов зазначив, що українці вже в кінці року зможуть їздити до ЄС без віз.

Верховна Рада України проголосувала за закони, що стосуються питань захисту прав емігрантів, боротьби з корупцією, діяльності уповноваженого з прав людини, а також запобігання дискримінації.

“Щойно буде прийняте рішення про реалізацію другого етапу спрощення візового режиму, це означатиме, що до кінця цього року ми їздитимемо до ЄС без віз”, – наголосив Турчинов.

Україна може стати другою країною Східного партнерства Євросоюзу, яка виконає умови для введення безвізового руху з Шенгенською зоною. Першою була Молдова, громадяни якої, маючи біометричні закордонні паспорти, можуть подорожувати до країн ЄС без віз.

Джерело: УНН