Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Переможцем турніру з міні-футболу серед дівчат стали верхньоводянці

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 квітня, на майданчику зі штучним покриттям у Рахівській ЗОШ №1, відбувся турнір із міні-футболу серед дівчат району.
Участь у змаганнях взяли вісім кращих команд, які виграли зональні групові турніри. Їх було розбито на дві підгрупи по чотири команди. В кожній групі точилася боротьба за кожен забитий гол і залікові очки. За спортивними здобутками юні дівчата райо­ну грають у футбол не гірше за юнаків. Спортсменки перевершили всі сподівання, продемонструвавши майстерність та емоції.
На початку змагань результативної гри учасникам свята футболу серед дівчат побажав методист відділу освіти райдержадміністрації Р. Волошин.
Бронзові нагороди здобули дівчатка з Росішківської ЗОШ (вчитель І.В. Маляр), які перемогли суперниць із Великобичківської ЗОШ №1 (вчитель В.Б. Ягнюк). А в фіналі зустрілися футболістки з Верхнього Водяного (вчитель С.С. Гудас) та Рахівської №1 (вчитель – автор цих рядків). Обидві команди сповна показали арсенал умінь, знань та навичок, проявили неабияку майстерність. Та переможець може бути один. І золото отримали спортсменки Верхньоводянської ЗОШ.
Наступні місця розпо­діли­лися так: Ясінянська ЗОШ №2 (вчитель М.В. Яцюк), Богданська ЗОШ (вчитель В.В. Дем’ян), Діловецька ЗОШ (вчитель С. С. Куцин).
Кращими футболістками журі визначило: Яну Штефуру, Марію Гриник та Іванку Шітів з Рахівської ЗОШ №1; Яніну Мазар і Анастасію Боднар з Верхньоводянської ЗОШ; Інну Ігнатюк, Арсенію Божук з Росішки.
Усі призери нагороджені кубками, грамотами та медалями, придбаними за сприяння відділу освіти молоді та спорту РДА та рахівськими меценатами, любителями футболу Андрієм Ткачем і Романом Петровці.
За придбання напоїв та солодощів для учасників змагань – спасибі директору ПП «Оболонь» Ю. Форкошу.
Микола ВОРОХТА, голова методоб’єд­на­ння вчителів фізичної культури.