Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Олександр Канівець представив у Рахові виставку «Родзинки спортивної філателії 1935-ий – 1957-ий рік»

Канівець

З 9 по 25 лютого у півден­нокорейському місті Пхьон­ч­хан проходили Зимові Олімпій­ські ігри. Цій спортивній події в Ужгороді присвячувалася філателістична виставка «Закарпат­олімп­філ-2018». Її учасником був і відомий колекціонер поштових марок Олександр Канівець, якого нагородили бронзовою медаллю в номінації «Родзинки спортивної філателії 1935-ий – 1957-ий рік».

Після обласної виставки гість із Києва представив конверти, а також раритетні марки на спортивну тематику, у т. ч. олімпійську, рахів’янам. В його експозиції – художні марки, випущені Народним комісаріатом (з 1946 року міністерством) зв’язку СРСР в період з 1935-ий по 1957-ий рік. На титульному аркуші експозиції розміщений оригінал номерного поштового блоку зеленого кольору, присвячений XVIII Літнім Олімпійським іграм в Токіо 1964 року. Олександр Володимирович ознайомив загал із введеною з 23 січня в обіг поштовою маркою «Олімпійська команда України».
Крім цього, в експозиції О.Канівця можна було побачити випущені в Закарпатті поштові картки з нагоди 80-річчя від дня народження Володимира Висоцького, та перші державні поштові марки Української Народної Республіки.