Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Мітингом-реквіємом вшанували пам’ять Героїв Майдану

imgonline-com-ua-Compressed-kd2SeQ6Eqdn6zj1KDSC_0040

 

Рік за роком від­да­ляють нас від просякнутої димом і свободою, зро­ше­ної кров’ю і духом незламності зими. Часу, коли студентське бажання жити у кращій країні, переросло у Революцію Гідності, а сотня безневинно вбитих мирних протестувальників стала Героями для українців та вписані у історію як Небесна Сотня.
Чотири роки минуло, але обличчя кожного з них досі чітко стоять перед очима, їхня мужність надихає воїнів російсько-української війни на протистояння, боротьба за покарання в їхніх вбивствах досі тримає, а пам’ять про них згуртовує людей світу в спільних молебнях за їхні душі. Разом зі світом та країною, Рахівщина також 20 лютого вшанувала Героїв Небесної Сотні. У населених пунктах ра­йону відбулися молебні, мітинги та хвилини мовчання. У місті ж пам’ятною ходою пройшлися школярі, працівники державних установ, громадськість, а на площі перед РБК відбувся мітинг-реквієм.
Відкрила захід ведуча На­талія Назарик, згадуючи сумні дні на Майдані Незалежності. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у боротьбі за краще майбутнє України, зокрема наших земляків Героя Небесної Сотні Петра Гаджу, воїнів сучасної війни Василя Мартинюка, Михайла Марфіча і Олексія Калинюка. Після цього керівники району запалили лампадки у їх пам’ять. За душі померлих Героїв на мітингу помолилися священнослужителі всіх конфесій міста, а поіменно згадав кожного Небесного Сотника учасник Революції гідності, депутат міської ради Микола Косівський. Загалом, цьогоріч не покладали квіти до пам’ятної дошки та могили Петрові Гаджі, не говорили про встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні в Рахові, як і не задавали голосних запитань «Що змінилось за ці чотири роки?».