Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Міністранти Рахівської римо-католицької церкви – учасники міжнародного паломництва до Риму

Міжнародний союз міністрантів кожних п’ять років організовує міжнародне паломництво до Риму. Цьогорічна ХІ міжнародна зустріч відбувалася з 1 до 8 серпня. Наш район на ній представляли міністранти Рахівської римо-католицької церкви (парох – о. Ласло Микуляк) Олександр Турок, Андрій Зан і автор цих рядків.
Подорож розпочалася з Угорщини, далі була Словенія, а до Італії ми прибули недільного ранку. Першим містом, в якому зупинилися, стала Венеція. Морська перлина Італії вразила самобутньою архітектурою: площа Сан Марко, собор Святої Марії, численні мости через канали. Ввечері ми взяли участь у Святій Месі, після чого поїхали до Риму.
До «Вічного міста» прибули наступного дня. Там відвідали: собори Святих Петра і Павла, Лютеранський та Марії Маджоре, Колізей, Римський Форум, Пантеон, Фонтан ді Треві.
І ось наступив хвилюючий день зустрічі й молитви «Вечірні» з Папою Римським Франциском на площі Св. Петра у Ватикані. «Ось я, пошли мене!» (Іс 6,8), – такою була тема цьогорічного паломництва. А 5 серпня пахывськы паломники стали учасниками загальної аудієнції. На площі зібралося майже дванадцять тисяч паломників з 23 країн Європи, Африки та Латинської Америки, серед них – понад дев’ять тисяч міністрантів.

DSCN2185