Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Мирон Білінкевич з Богдана та Ілона Федорова з соціального будинку «Ясіня» стануть учасниками гала-концерту та виставки творів мистецтв у Києві

У рамках Всеукраїнського фестивалю «Барви життя» відбулися районний та обласний відбіркові тури огляду-конкурсу, впродовж яких особи з обмеженими фізичними можливостями мали змогу самореалізуватися засобами мистецтва.
Районний тур огляду-конкурсу провели 19 жовтня, у «Світлиці» районного Будинку культури. Впродовж мистецького дійства талановиті люди з інвалідністю змагалися у вокальному та хореографічному жанрах, літературному та образотворчому мистецтвах, поезії. Вони в черговий раз підтвердили істину про те, що фі­зич­ні можливості обмежені, але талант – безмежний.
За неймовірну силу волі переможцями можна вважати всіх учасників заходу, які отримали подяки та пам’ятні сувеніри. Однак, за правилами, на обласному фестивалі Рахівщину представляли: Мирон Білінкевич – у жанрі «Поезія», Петра Дребота – «Хореографія та музичне мистецтво», Євгенія Лакатош – «Вокал», Наталія Ріщук – «Музичне мистецтво», Марія Которага та Ілона Федорова – «Художня творчість».
Обласний етап Всеук­раїн­ського фестивалю-конкурсу проходив 26 жовтня в Ужгороді, на сцені й у фойє Закарпатського академічного обласного театру ляльок.
В інструментальному жанрі ІІІ місце посіла Петра Дребота з Квасів. А Мирон Білінкевич з Богдана та Ілона Федорова – підопічна соціального будинку «Ясіня», зайняли перші місця в номінаціях «Театральне мистецтво та художнє слово» і «Декоративно-прикладне мистецтво» й представлять область у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», який передбачає проведення гала-концерту та виставки творів мистецтв у Києві.