Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Колектив Ясінянської ДШМ – переможець в номінації «Подія 2017 року» на «Зірці Подолянчика»

27973597_1220518994752166_1370126794865372511_n IMG_1183

У Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбулася церемонія вручення відзнак «Зірка Подолянчика-2017». Учасником вражаючого, незабутнього дійства був дитячий фольклорно-етнографічний колектив Ясінянської ДШМ. У номінації «Подія 2017 року» ми стали переможцями!!!

Вперше ми побували в гостях у народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» 19-21 січня минулого року, під час XXVIII фестивалю «Зимові візерунки» пам’яті Юрія Гуреєва, що приурочується Дню Соборності України. І тоді, й тепер повернулися із Поділля сповненими різноманітних емоцій. Кожен особисто відчув, що тут глядачі й артисти – одне ціле. Церемонія вручення відзнак – продуманий, організований, невимушений, разом з цим – гламурний, феєричний і вишуканий захід! Зірки, як підкреслила чарівна і неповторна ведуча Лариса Леонідівна Гуреєва, бувають: малі й великі, тьмяні і яскраві, далекі і близькі. Але кожна прагне висоти… І до висот їх піднімають пісні, танці, музика. Так, «Подолянчик» – це колектив, де запалюють зірки. А згадана зустріч – це свято вершин творчості та втілення зіркових мрій! Адже кожна дитина – це невичерпне джерело краси, таланту, і тут кожен відкриває власну дорогу в світ мистецтва.
Нагород у різних номінаціях удостоєно незвичайних дітей, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати. Непросто перевтілитися, пронести крізь серце і душу, розкрити у словах, музиці, рухах танцю найпотаємніше, що хочеш сказати людям. Але їм це вдається. Ми разом з аудиторією уболівали за кожного претендента на перемогу, ніби знаємо професійні здобутки та досягнення кожного. У такій дружній атмосфері не може бути інакше: тут усі без винятку гучно аплодують на знак вдячності за кожен виступ, бо за цим – чиясь величезна непосильна праця.
А як зустрічали гуцуликів із гірського Ясіня! Адже ми за нагородою приїхали в подвоєному складі. Стільки оплесків нам ще ніхто не адресував. Весь зал підвівся. Надривні емоції, незмінне захоплення цими людьми і тим, що вони роблять… Дякуємо за можливість торкнутися світу великого мистецтва, відчути себе зірками серед зірок!
І на цьому свято для нас не закінчилося. На нас очікували цікаві пізнавальні екскурсії містом, до музею Богдана Хмельницького, а потім – дискотека. Під час розважальної вечірки дорослі й діти відпочили, повеселилися, подружилися, ласували різними смаколиками, адже батьківський комітет «Подолянчика» – настільки класний, що можна по-доброму їм заздрити. Були розваги і конкурси, призи і танці! Учасники фольклорного колективу Ясінянської ДШМ продемонстрували в гостях індивідуальне виконання класичної програми на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні. Назавжди запам’ятає той день Максимко Маскалюк, якого відзначили як іменинника.
Щиро дякуємо за позитивні, незабутні емоції, чудовий мажорний настрій, за прекрасну святкову і дружню атмосферу педколективу «Подолянчика», зокрема родині Гурєєвих – Ларисі Леонідівні та Івану Юрійовичу, батьківському комітету і самим діткам! Спасибі тим, хто докладає зусиль, щоб виростити наших учнів розумними і щасливими: турботливим батькам, голові РДА П.В. Басарабі та начальнику відділу культури РДА В.Л. Шепеті, які допомогли з транспортом, а також за постійну підтримку – голові селища Е. Ф. Зелінському та меценату О. В. Криниці. Бажаємо кожному здійснення заповітних мрій, побільше подібних свят і незабутніх вражень!
Галина ЖУРАКОВСЬКА, директор Ясінянської ДШМ.