Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Збірна району – переможець обласної Спартакіади серед допризовної молоді

збірна

22 квітня в Ужгороді відбулися фінальні змагання обласної Спартакіади серед допризовної молоді у 2017 році. Участь у них брали збірні команди районів області та міст Мукачева і Ужгорода. Честь нашого району захищали учні Василь Басараба і Віктор Капусяк з Косівсько-Полянської ЗОШ №1, Степан Орос та Нечипор Дан з Великобичківської №2, Михайло Сойма і Микола Вурста з Верхньоводянської, Гафіяк Юрій з Квасівської та Василь Дурунда, Степан Карапчук і Микола Молдавчук з Рахівської ЗОШ №2.
До програми змагань вхо­дили: біг на 100 м, під­тягування на перекладині, метання шістсотграмової гранати на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки та крос на 1000 м. У окремих видах переможцями і призерами змагань стали: В. Капусяк (перше місце у підтягуванні на перекладині), Ю. Гафіяк (перше місце зі стрільби і третє – з кросу на 1000 м), С. Орос (третє місце у метанні гранати), М. Сойма (друге місце з підтягування на перекладині).
У особистому заліку з п’я­ти видів програми переможцем став В. Капусяк з Косівської Поляни, а друге – М. Сойма з Верхнього Водяного.
У результаті напруженої боротьби збірна команда нашого району стала переможцем обласної Спартакіади серед допризовної молоді.
Всі переможці і призери змагань нагородженні грамотами та медалями, а збірна команда – Кубком і грамотою за перше місце управління молоді та спорту і департаменту освіти і науки ОДА.
Щира подяка за відповідну підготовку членів команди ра­йо­ну вчителям предмету «Захист Вітчизни» В.В. Ковбаснюку, Л.Й. Дробчаку, Ю.В. Кілічуку, М.Ю. Процюку та П.П. Лендєлу.