Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Дільничні інспектори міліції вивели на чисту воду заявника-брехуна

Близько сьомої години ранку в чергову частину райвідділу міліції зателефонував 23-річний молодик, який повідоми, що щойно був пограбований.

За словами заявника, троє невідомих осіб зупинили його біля цілодобового продуктового магазину, нанесли тілесні ушкодження та пограбували на суму 2 500 гривень.

За кілька годин дільничні інспектори міліції Павло Вінтоняк та Ольга Ігнатюк, яка обслуговує територію місця події, встановили всі обставини справи. В результаті опитування можливих свідків та працівників магазину, біля якого стався інцидент, стало відомо, що заявник не мав при собі грошей, оскільки заходив в магазин, щоб  купити алкогольні напої, але не мав чим розрахуватися.

- Завдяки професійним діям, правоохоронці відновили хронологію подій та встановили, що після розпиття алкоголю  між заявником та його знайомим виникла сварка, в ході якої йому було завдано тілесні ушкодження, – повідомив очільник Рахівського райвідділу міліції Людвіг Файт. – Щоб помститися кривдникові чоловік вирішив зателефонувати в міліцію та заявив про пограбування.

Наразі внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Дані правопорушення караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Олеся Чайковська, РВ УМВС.