Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Добрий сусід – найкращий родич

В рамках свята «Добрий сусід – найкращий родич», яке відбулося у жовтні, на площі біля сільського клубу присілку Банський, зворушливо вшанували місцевих жителів, влаштували концерт, виставку виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та дарів осені, частували смачними стравами, бограчем, банушем та супом із яловичого шлунка, які готували просто неба.
Привітали при­су­т­­ніх, подякували за співпрацю та побажали мирного неба над головою і добробуту в кожну родину голова райдержадміністрації та територіальної громади Павло Басараба і Федір Митрюк, які є жителями Банського.
Чимало добрих слів адресувалося того дня місцевій жительці, колишній завклубом Ганні Басарабі, яка ще далекого 1973-го року започаткувала Свято вулиці й воно проводилося щороку осінньої пори. Вшанували і колишнього голову Косівської Поляни Павла Саса. Для них звучали пісенні вітання у виконанні Юліани Басараби та Мирослави Вариводи, а драмгуртківці виступили зі сценкою «Куми на святі».
Настрій у всіх був чудовий. День сусіда об’єднав людей різного віку, став для присутніх дійством, яке сприяло розуміння того, що треба гуртуватися, бути ближчими один до одного, уважнішими.

Банський 1 Банський 2