Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Директор ТОВ «ВГСМ» співпрацює з бібліотечними працівниками

Безымянный 2 Безымянный

Великобичківська бібліотека вже багато років співпрацює з директором місцевого ТОВ «ВГСМ» Іриною Олександрівною Мацепурою, яка зараз є ще й обласним депутатом.
На її запрошення ми кіль­ка разів мали змогу поспіл­куватися з Марією Чумарною – львівською поетесою, прозаїком, педагогом, культурологом, автором десяти поетичних збірок, понад тридцяти книжок для дітей, двох романів, досліджень про українську казку, прадавню символіку українців. Під час другої зустрічі на тему «Код української вишиванки», яка проходила в готельному комплексі підприємства, вихованці гуртка «Народна творчість» (художній керівник Надія Ватаман) демонстрували майстер-клас з писанкарства, а бібліотекарі представили вишиті рушники членів гуртка «Веселий клубок». Під час заходу ми отримали книги М.Чумарної, які спонсорувала І. О. Мацепура. Ірина Олександрівна попросила презентувати бібліотеці книгу «Повернення в Царгород», яка побачила світ у рамках історико-просвітницького видавничого проекту газети «День», з автографом її головного редактора Лариси Івшиної.
Днями в нашій бібліотеці відбулася чергова зустріч Ірини Мацепури з бібліотечними працівниками району. Впродовж зібрання працівники книгозбірень розповіли про проблеми читання та матеріальної бази бібліотек, скорочення фінансування на періодичні видання та ін. А керівник ТОВ «ВГСМ», зі свого боку, поповнила бібліотечні фонди мудрими історичними книгами бібліотеки газети «День». Зокрема, це – «Корона або Спадщина Королівства Руського», «Апокрифи Клари Ґудзик», «Сестра моя, Софія», чотири томи збірника «Екстракт 150» та «Екстракт 200», збірки газетних публікацій «Мої університети». Також презен­товано книгу Антіна Мухар­ського «Національна ідея модерної України» та роздуми відомого аграрія, а тепер і політика Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін». Ірина Олександрівна пообіцяла передплатити бібліотекам нижнього куща п’ятничні номери газети «День» та додаток «Маршрут №1», запропонувала зробити подібні зустрічі регулярними, а також покращити матеріальну базу бібліотек стільцями виробництва «ВГСМ». А директор Рахівської ЦБС Галина Приймак подякувала депутату обласної ради за все, що вона робить для бібліотек.
Ольга КУКО, завідувачка бібліотекою-філією.