Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Головна ялинка району засяяла вогнями

ялинка3

Уже традиційно церемонія запалювання вогнів на головному символі Нового року в райцентрі відбулася 19 грудня. Яскравою ілюмінацією ялинка засяяла під гучні заклики дітвори та за помахом чарівної палички Святого Миколая. До того аудиторію з прийдешніми новорічно-різдвяними святами привітала колядницькя група народного аматорського оркестру гуцульських інструментів РБК, а священик Свято-Пантелеймонівської православної церкви Михайло Шутко нагородив переможців загальноміського конкурсу малюнків «Святий Миколай – очима дітей». Цьогоріч на конкурс надійшло 570 робіт від школярів рахівських ЗОШ. Призери отримали солодкі подарунки, а переможці – чотири мобільні телефони.
Концертну програму з піснями й танцями подарували рахів’янам: учасники художньої самодіяльності Чорнотисянського сільського будинку культури, солістки Вікторія і Крістіна Мисинчуки, Галина Гарбуз з Розтоків, Іванна Ролюк з Рахова, Наталія Мачук з Косівської Поляни, яка разом з Антоном Візавером були ведучими.
Команда «Інтеракту» Ротарі клубу «Рахів – центр Європи» реалізувала під час заходу за символічні десять гривень різдвяне печиво. Всі п’ять коробок кокосових з імбирем та корично-імбирних смаколиків розійшлися на ура. За зібрані кошти школярі планують закупити подарунки для дітей-сиріт.

 

DSC_0020 DSC_0024 DSC_0026 DSC_0028 DSC_0029