Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

В районі створять паливний склад. проект буде діяти на базі Великобичківського ЛМГ

При голові РДА Павлу Басарабі відбулася нарада з керівниками держлісгоспів, Карпатського біосферного заповідника, сільськими, селищними, міським головами з питання забезпечення населення паливними дровами.

Під час зібрання обговорили доцільність створення паливних складів, зокрема, для тих, кому для обігріву житлових будинків необхідна велика кількість дров.
Створення паливного складу значно спростить процедуру відпуску дров населенню. Разом з цим, ціна на паливо буде вищою, оскільки на паливних складах власна калькуляція ціноутворення. Запропоновано здійснювати відпуск однієї машини дров через лісгосп, за схемою – машина дров в одне дворогосподарство. А додаткове забезпечення здійснювати на паливному складі – більш заможних жителів району. Пілотний проект буде діяти на базі Великобичківського ДЛМГ.
Також очільник району звернувся до керівників підприємств з проханням якнайшвидше розпочати заво­зити паливні дрова до закладів освіти, культури, охорони здо­ров’я, одиноким та малозабезпеченим жителям району. Тим більше, що, до прикладу, в заклади культури завезення дров вже оплатили.
Керівники держлісгоспів запевнили очільника РДА, що ажіотажу щодо забезпечення паливними дровами населення Рахівщини наразі немає і в майбутньому не буде.