Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

В Косівській поляні відновлюють дорогу, яку не ремонтували понад 60 років

17090414463v

Румунська фірма «Трамеко» розпочала капітальний ремонт автодороги в Косівській Поляні. Усього суцільним асфальтом тут буде покрито 9,6 кілометра дорожнього полотна в межах села до траси «Мукачево-Рогатин». Роботи фінансуються з «дорожнього експерименту» (перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових доходів). Асфальтну дорогу тут проклали 65 років тому і з тих пір тільки зрідка латали, за ці роки в багатьох місцях покриття просто не залишилося.
Зараз потужна будівельна фірма з Румунії, яка має сучасну техніку й ремонтує дороги за останніми технологіями, здійснює не ямковий ремонт, який витримує півроку і є практично викиданням грошей на вітер, а повноцінне відновлення дороги суцільним асфальтом. Ця ж фірма модернізувала злітно-посадкову смугу Ужгородського аеропорту, яка зараз технічно може приймати літаки класу «Боїнг» чи «Аеробус».
У Косівській Поляні третина із запланованої дороги вже зроблена, про що мали нагоду пересвідчитися, побувавши на об’єкті, голови обласної та районної держадміністрацій Геннадій Москаль та Павло Басараба. До речі, ремонт шляху проводиться за безпосереднього клопотання очільника району, якому вдячні мешканці не тільки Косівської Поляни, але й інших прилеглих населених пунктів, через які пролягає дорога.
А перед початком робіт косівчани пригостили майстрів стравами місцевої кухні, а зараз ретельно слідкують за ремонтом і самі перекривають рух, поки не застигне свіжий асфальт.