Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

«Віфлеємська зіронька» колядувала – Різдво прославляла

зіронька ясіня3 зіронька ясіня4

Цього тижня увосьме на Рахівщині та Тячівщині, з ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки, проводився дитячий фестиваль колядок «Віфлеємська зіронька». Організатори кажуть, що захід сприяє збереженню народних традицій святкування Різдва Христового, дарує святковий настрій та щирі емоції. У фестивалі беруть участь дошкільнята та школярі.
Цьогорічний фестиваль у нашому районі стартував 10 січня, у Ясінях. Його учасниками стали колективи закладів дошкільної освіти та учнів початкових класів селища, Чорної Тиси, Лазещини, Квасів і Білина. Глядачі були у захваті від виступів юних колядників, які віншували всім доброї долі та демонстрували акторські таланти, виконуючи ролі героїв вертепного дійства у тематичних інсценівках.

DSC_0070 DSC_0097

11 січня, у великій залі засідань адмінбудівлі районної влади, майстерно відтворили народні традиції колядування вихованці ЗДО та учні початкових класів Рахова, Хмелевого, Ділового, Костилівки, Вільховатого, Богдана, Розтоків і Лугів. Кожен їхній вихід на сцену був ці­кавим і оригінальним. Колориту дійству додавали костюми. Виступи вражали декораціями, майстерністю, дитячою безпо­середністю, щирістю та від­вер­тістю.
Завершальним етапом фестивалю у Рахівському ра­йоні став огляд дитячих колядницьких колективів у Великому Бичкові, який відбувся у п’ятницю, 12 січня. Залу селищного будинку культури заполонили по-справжньому теплою і радісною атмосферою та тішили глядачів старовинними колядками і щедрівками колективи дошкільнят та учнів-початківців вихованців дитсадків та учні шкіл з Білої Церкви, Середнього та Верхнього Водяного, Водиці, Кобилецької Поляни, Великого Бичкова, Луга, Росішки та Косівської Поляни.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Розпочиналися заходи привітанням з ново­річно-різ­двяними святами від пред­ставників місцевої влади та народного депутата України Василя Петьовки. Помічник нардепа Михайло Штефко бажав колядникам гарних виступів, а керівникам, батькам та присутній аудиторії – яскравих вражень та позитиву. Наприкінці виступів він вручав кожному учаснику солодощі. А до своїх дошкільних і навчальних закладів коляд­ницькі та щедрувальні групи повезли корисні подарунки від нардепа В.Петьовки: іграшки, розвиваючі ігри, спортивний інвентар.
Для багатьох малюків участь у щедрій на відзнаки «Вифлеємській зіроньці» була першим досвідом на великій сцені, який поєднав дитячу майстерність з умін­­ням збе­рі­гати та від­творю­вати народні традиції.
(Наш кор.).

DSC_0045

DSC_0138 DSC_0143