Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Відзначили учасників «Битви різьбярів» та провели аукціон

різьбярів1

Позаминулої п’ятниці у стінах районного Будинку культури відбулись дві урочисті події: нагородження учасників відкритого фестивалю-змагань «Битва різьбярів» та аукціон виготовлених впродовж згаданого заходу робіт.
Дебютував унікальний у краї фестиваль 9-11 листопада, на території Великобичківської школи-інтернату, а сімнадцять майстрів-учасників, які з’їхалися із західного регіону України, подарували вихованцям та краянам унікальну «Алею різьби».
Розпочалася церемонія нагородження з трансляції відеоролика про те, як відбувалась «Битва різьбярів». Після цього, для нагородження переможців запросили голову райдержадміністрації Павла Басарабу та організатора фестивалю-змагань депутата районної ради Юрія Саса. Вони щиро подякували кожному майстру і вручили спільні грамоти районних адміністрації й ради та грошові відзнаки: за перше місце – Миколі Глебі, за друге – Василю Семку і Назару Гринюку, за третє – Романові Дацку, Петрові Скрипці та Михайлові Мартину. У номінації «Справжній талант» переміг Михайло Мадярій.
Подяки від організаторів за участь у «Битві різьбярів» отримали усі майстри та ті, хто допоміг та посприяв у проведенні дійства. Особливою була вдячність вихованців Великобичківської школи-інтернат, які окрім пісень, декламували вірші про кожного майстра і його роботу, яка прикрашає «Алею різьби».
Завершилася урочистість аукціоном, під час якого реалізували майже два десятки виробів, створених у фіналі змагань. Виручені кошти організатори обіцяють спрямувати на доброчинність.
Андріана ЛЕЛЕ.

DSC_0183 DSC_0185 DSC_0191 DSC_0207