Передплатний індекс видання – №61821. е-mail: zorya01@mail.ru, zorya01@ukr.net

Відбулися першості району з шахів серед дорослих та дітей

2

Як на диво, юних шахістів прибуло вдвічі більше, ніж дорослих, тому першість району стала масовою і відбулася як серед дорослих, так серед дітей у шість турів за швейцарською системою.

У змаганнях взяли участь шахісти з Рахова, Великого Бичкова, Кобилецької Поляни, Росішки та Білина. Відкрив її привітальною промовою автор цих рядків.
Відтак тривала напружена боротьба, яка визначила переможців і призерів. Перше місце серед дорослих виборов рахів’янин Микола Романюк, друге – великобичківець Євген Мартин, третє – Федір Плиска з Рахова. Серед дітей перше місце посів Богдан Костик з Рахова, друге – Андрій Андрусевич, третє – Христина Кузьмик (обоє з Великого Бичкова).
Після завершення турніру головний суддя турніру та член райо­нної федерації шахів Вільмош Че­р­­­­­нян­ вручили переможцям грамо­ти, медалі та цінні подарунки, на­да­ні­­ райдержадміністрацією. Та найго­ловніше – усі учасники змагань отримали позитивний досвід та емоції.
Приємно, що на турнірі були присутні батьки багатьох юних шахістів. Всі вони залишали приміщення районного шахового клубу з надією на те, що такі змагання будуть проводитися постійно.
Ігор САВЧУК,
голова районної федерації шахів, головний суддя турніру.